Ettevõtte sünd ja meeskond

Oleme kokku puutunud väga paljude koristustöödega ja peab tõdema, et paljud kasutavad siiani vanu puhastustehnikaid ning keemilisi puhastusvahendeid. Seetõttu tekkiski mõte, pakkuda profesionaalset puhastusteenust keskkonna säästlikumalt ning viimase arengu puhastusainete ja seadmetega, millega on võimalik keskkond ideaalselt puhtaks saada vähese vaeva ning keemiata. Kogu personal käib kaks korda aastas ka täiendkoolitusel, et olla kursis parimate uute seadmete ja vahenditega ning tutvuda uute ehitusmaterjalide ja nende hooldusjuhenditega.  
Loodame meeldivale pikaajalisele koostööle ! 🙂 

 

 

Merilin Seppik

Puhastustööde juht - koolitaja Tase 4 Puhastusteenindaja Juhataja

Olen kahe kooliealise lapse ema ning elan keskmisest suuremas majas. Seoses sellega tean ka igapäevaselt, kui palju aega kulub koristamisele, mida väiksed sõbrad vahel korda oskavad saata. Eelnevalt olen töötanud erinevates ettevõtetes puhastusteenindajana. Kuna sobivat töökohta ei leidnud, kuhu oleks soov pikaajaliselt oma energiat ja oskusi panustada siis sai otsustatud läbida erinevaid koolitusi ja täiendõpet ja alustada ettevõtlusega, et oma teenuseid otse Tellijale pakkuda. Peale õpinguid sai väga edukalt läbitud ka Puhastusteenindaja 4nda taseme kutseeksam. Jätkame aktiivselt ka edaspidi täiendkoolitustel käimist. Enda tugevusteks pean tugevat kogemuste pagasit , korraliku täiendõpet ning oskus näha , tunda ja koristada sealt, kust mõni mustust oodatagi ei oskaks.

Merje Nõumees

Puhastustööde juht - koolitaja Tase 4 Puhastusteenindaja Juhataja

Olen lõpetanud Haapsalu Kutsehariduskeskuses siseviimistleja eriala ning läbinud edukalt ka kõik praktikad ja lõpetanud kooli väga heade tulemustega. Tänu erialale oskan kliendi kodus eristada ja tuvastada erinevaid pinnakatteid ja leida neile parimad puhastusvahendid ja võtted. Lisaks olen läbinud peale õpinguid Puhastusteenindaja põhjalikku õppe ning sai väga edukalt läbitud ka Puhastusteenindaja 4nda taseme kutseeksam. Jätkame aktiivselt ka edaspidi täiendkoolitustel käimist.

Meil on :

Kvaliteedi garantii
Keskkonna sõbralikud puhastusvahendid
Parimad seadmed